Survıvor’ın unutulmaz yarışmacılarından biri olarak gösterilen Duygu, bu kez şampiyonların konuk olduğu Survıvor All-Star’da boy gösterdi. Daha ilk andan hırsı ile dikkat çeken Duygu adadan isimi en çok yazılarak gönderilen ilk isimde oldu. Turabi ve Hilmicem’in yaptığı taktik ile oldukça iddialı olarak yarışmaya başlamasına rağmen adadan ilk elenen isim olan Duygu’ya en büyük destek ise sevgilisinden geldi.

Duygu Elendi
Survıvor Duygu

Yarışmadan Duygu’nun elendiğini gören sevgilisi Behzat Uygur, Instagram üzerinden bir destek mesajı yayınladı. Yayınlanan bu mesajda ‘Her zaman kendinden önce etrafını düşünen…Gururlu…Kendi ayakları üzerinde duran…Dürüst.. Kimsen arkasından iş çevirmeyen… Dobra dobra… Sevgi dolu. Aşk dolu.. Alçakgönüllü… Ailesine bağlı… Duygusal Duygu’m. Sen üzme tatlı canını… Yine sırtından vuruldun… Şimdi daha güçlüsün… Şimdi kavuşma vakti… Arkadaşların, sevdiğin, ailen, gerçek dostların seni bekliyor… Hadi…’ ifadelerini kullanan isim şok bir şekilde elenen sevgilisine de en iyi desteklerden biri oldu. Edinilen bilgiye göre ise yarışmacı Duygu adandan ayrılarak yola çıktı. Duygu’nun elenmesinden sonra dengeler nasıl değişir bilinmez ama gönüllüler takımında iyiden iyiye işler karışacak gibi gözüküyor. Zira sms oylamasında 2.olmasına rağmen taktik yapılarak Duygu’nun gönderilmesi işlerin çok daha fazla karışacağının en büyük göstergesi oldu. Konu hakkında Duygu’nun yapacağı açıklama ise şuan için merak konusu.

Bir önceki yazımız olan Instagram’da Kamera Kampanyası başlıklı makalemizde Akıllı telefonlar, Instagram kamera ve Instagram kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Rüzgar Erkoçlar Yarı Çıplak Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı