Son dönemde ekranları domine eden yarışma Survıvor 2016 yarışmasında artık yavaş yavaş sona gelinmeye başlandı. Birçok ünlü ismin katıldığı yarışmada bir bir elemeler devam ederken birleşme partisi öncesine son yapılan ada konseyi de yarışmaya damga vurdu. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımından 2 adayın gitme adayı olarak yer aldığı konseyde giden isim ise geçen haftanın birincisi Tuğba Özay oldu. Ünlü isim birleşme partisinin hemen öncesinde elenerek adaya veda eden isim olurken adının açıklanmasının ardından konseyde yaptığı açıklamayla tüm arkadaşlarını duygulandırdı. Adadan mutlu bir şekilde ayrıldığını dile getiren ünlü isim elemenin hemen ardından yaptığı paylaşımla da olay oldu.

Tuğba Özay Instagram
Tuğba Özay elendi

Zira adadan ayrılmadan hemen Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşan Tuğba Özay paylaşımına ayrıca “Canlarım, bir tanecik sevenlerim, dostlarım, tubistlerim, harika yüreklerim, konuşacağımız çok şey var. Hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Ama şimdi bir kadının asla hayır diyemeyeceği şeyi yemem gerek. Nedir? Çikolata…” ifadelerini ekledi. Çikolata yerken çekilmiş görüntülerini Instagram hesabından paylaşan ismin elenmesine rağmen keyfinin yerinde olması dikkatlerden kaçmadı. Söz konusu paylaşımla büyük oranda beğeni alan Tuğba Özay’ın Türkiye’ye ne zaman döneceği de merak edilen bir diğer nokta oldu. Zira birleşme partisinden hemen önce elenen ismin birleşme partisine katılamayacağı biliniyor.

Bir önceki yazımız olan Instameet Buluşması Ankara’da Yapıldı başlıklı makalemizde Instagram etkinlikleri, Instagram Instameet etkinliği. ve Instameet etkinliği hakkında bilgiler verilmektedir.