Hali hazırda yaptığı moda programıyla adından söz ettirmeye başlayan ünlü isim Tülin Şahin programa başladıktan sonra sosyal medyanın da en çok takip edilen ünlü isimlerinden biri haline gelmişti. Özellikle Instagram hesabından sürekli paylaşımla yapan ve yaptığı paylaşımlarda takipçilerine hem moda hem d kişisel bakıma ilişkin ipuçları veren ünlü model geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla ise takipçilerinden büyük oranda beğeni kazanmayı başardı. Zira ünlü isim son paylaşımında sıfır makyaj ile çekilmiş bir fotoğrafını kullandı.

Instagram ünlüler
Tülin Şahin Instagram

Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla beraber bir anda sosyal medyada da gündem olan Tülin Şahin böylelikle makyajsız fotoğraflarını paylaşan ünlüler kervanına eklenmiş oldu. Daha önce birçok ünlünün makyajsız yaptığı paylaşımlara her geçen gün yeni bir ünlü isminde katılması yeni bir akım mı doğuyor sorularını da akla getirdi. Daha önce bu konuda yurt dışında yeni bir akım başlarken Instagram’ın koyduğu yasak ile beraber bu akımın önünün kesildiği de biliniyor. Ülkemizde de böyle bir akım ortaya çıkar mı merak konusu.

Bir önceki yazımız olan Tümer Metin Caner Erkin İddialarını Instagram Yalanladı başlıklı makalemizde Caner Erkin, Instagram Ünlüler ve Tümer Metin hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Maria Sharapova Takipçilerinin Desteğini Almaya Başladı