Ligde şampiyonluk yarışı vermesine rağmen son haftalarda ardı ardına kötü sonuçlar alan Fenerbahçe’de en son puan kaybının ardından tartışmalar başlamıştı. Taraftarlar kötü durumda olmasına rağmen Galatasaray’ı yenemeyen ve Beşiktaş’ın 5 puan arkasına düşen sarı lacivertli takıma tepki göstermeye başlayınca Fenerbahçe’de de olağan dışı kararlar alınmaya başlanmıştı. Başkan Aziz Yıldırım son dönemde yaşanan bu puan kayıplarının ardından basın toplantısı yapacağını açıklamış ve bir anda futbol gündeminin dikkatini üzerine çekmişti. Pazartesi günü gerçekleştirilen basın toplantısında ise birçok eski futbolcunun ve teknik adımında isimleri geçmişti.

Instagram ünlüler
Tümer Metin Instagram

İsmi geçenlerinden birisi de eski Fenerbahçe futbolcu Tümer Metin oldu. Yayıncı kuruluşta yorumcu olarak çalışan Tümer Metin’in yanlış yorumlar yaptığını ileri süren Aziz Yıldırım basın toplantısından da bu konuda sert ifadelere yer vermişti. Tümer Metin ise konuya ilişkin cevabını Instagram paylaşımıyla verdi. Çok bilinen bir hikayeyi Instagram hesabından paylaşan eski futbolcu “Derviş: Suya düşen akrebi kurtarmak ister, elini uzatınca akrep sokar. Derviş tekrar dener, akrep yine sokar. Bunu görenler dayanamaz dervişe: “İyilik yapmak istediğin halde sana verene daha ne diye yardım edersin” der. Dervişin cevabı manidardır: “Akrebin fıtratında sokmak var, benim fıtratımda ise yaratılanı sevmek, merhametetmek; o fıtratının gereğini yapıyor diye ben niye fıtratımı değiştireyim”
Tümer Metin, paylaştığı resmin altına, “Şu da dursun burada…” ifadelerine yer verdiği paylaşımıyla da sosyal medyada gündem oldu. İkilinin bundan sonra yapacağı açıklamalarda merakla bekleniyor.

Daha Fazla Oku  Instagram Güvenlik Açığı Sorunu Giderek Büyüyor