EURO 2016 milli takımımız için ne yazık ki hiç iyi geçmedi. Son maç hariç turnuvada kötü bir görüntü çizen takımın oynadığı futboldan çok yaşadığı kavgalar gündem oldu. Daha doğrudan milli takım hakkında ortaya atılan iddialar maçların biraz daha önüne geçti. İşte bu iddialardan birisi de milli takım yönetim kadrosunda yer alan Tümer Metin ile Caner Erkin hakkında olmuştu. İddialara göre maçta iyi bir performans ortaya koyamayan Caner Erkin’e Tümer Metin’in tepki gösterdiği ve ikilinin arasında kavga yaşandığı belirtilmişti.

Instagram ünlüler
Tümer Metin Instagram

Tüm bu iddiaların odağında olan isim Tümer Metin ise Türkiye’ye döner dönmez konu hakkında ilk açıklamayı da yaptı. Ünlü isim Instagram hesabından yaptığı açıklamada Caner Erkin’in fotoğrafını kullanarak “Bugüne kadar futbolun hep başka taraflarında emek vermiş benim için başlı başına bambaşka bir deneyim olan kamp ve 2016 Avrupa Şampiyonası süresince, gönüllülük esasıyla elimden geldiğince futbolcu kardeşlerime destek olmaya çalıştım. İyisiyle, kötüsüyle, hem çok güzel ve özel hem zaman zaman üzücü anılarıyla ama hep iyi niyet ve elimden gelen çabayla bitirdiğim bu deneyimin ardından birkaç gündür hakkımda çıkan Caner kardeşimle tartıştığım haberleri kesinlikle yalandır. Haberde yazan olay ve diyalogların hiçbirisi yaşanmamış olup, böyle bir haberin neden, nasıl ve hangi amaçla çıktığını anlamış değilim. Bu habere kimsenin itibar etmemesini rica ediyor; haberi yapan ya da yaptıranları vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum. Saygılarımla.” açıklamasını yapan Tümer Metin böylelikle iddiaları ilk ağızdan yalanlamış oldu.

Bir önceki yazımız olan Elçin Sangu Veda Mesajı İle Instagram Salladı başlıklı makalemizde Elçin Sangu, Elçin Sangu Instagram ve Elçin Sangu veda mesajı hakkında bilgiler verilmektedir.