Geçtiğimiz sezon şampiyonluk konusunda Beşiktaş’a en büyük katkılardan birini sağlayan Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak ciddi bir şekilde sakatlanmıştı. Başarılı futbolcunun sakatlığının ciddi olduğu ve bu nedenle başarılı futbolcunun ameliyata alınacağının da haberleri verilmişti. Ardı ardına gelen haberlerle beraber ameliyat sonrasında uzun bir süre sahalarda uzak kalması da beklenen yıldız futbolcu konu hakkında ilk açıklamayı da Instagram hesabından yaptı. Zira yıldız futbolcu yaptığı paylaşımla beraber sakatlığı konusunda da ilk açıklamaları yaptı.

Instagram ünlüler
Veli Kavlak

Instagram hesabından yapılan söz konusu açıklamayla beraber “Hayatım boyunca önüme çıkan engellerden, sakatlıklardan, olumsuzluklardan yılmadım, savaştım. Omzumdaki sorun bir türlü yakamı bırakmadı ve tekrar bıçak altına yatmak zorunda kaldım. Allah’tan dileğim, artık bunun bir son bulması, bana o Vodafone Arena’da taraftarımızın önünde savaşmayı, koşmayı, futbol oynamayı nasip etmesi. Bunun için var gücümle mücadele edeceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bana bu sakatlık sürecinde destek çıkan, beni unutmayan taraftarlarımıza canı gönülden teşekkür ederim.” İfadelerini kullanan başarılı futbolcu böylelikle taraftara da ilk mesajlarını vermiş oldu. Tüm bunlarla beraber Veli Kavlak ile ilgili her hangi bir süre açıklaması da yapılmadı. Zira şuan için Beşiktaşlı futbolcunun ne zaman sahalara döneceği merak konusu. Bu sürenin oldukça uzun sürmesi de bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Kıvanç Tatlıtuğ Instagram Hesabını Kapattığını Açıkladı başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram Ünlüler ve Kıvanç Tatlıtuğ hakkında bilgiler verilmektedir.