Rate this post

Bir dönem genç yaşına rağmen oynadığı filmlerle büyük başarı elde etmiş olan ünlü oyuncu Vildan Atasever uzunca bir aranın ardından yakın zamanda yeniden dizi dünyasına giriş yapmıştı. Fakat dizisinin reyting sonuçları pek sevilmeyen ünlü oyuncu dizinin bitmesiyle birlikte yeniden sinema filmlerine yönelmeye başlamıştı. Tüm bunların yanında Vidan Atasever özel hayatında da bazı değişikliklere gitti. Uzun süredir evli olduğu eşinden yakın zamanda anlaşamadıkları gerekçesiyle ayrılan ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde beklenmedik bir haberde aldı.

Instagram ünlüler
Vildan Atasever Instagram

Zira güzel oyuncunun kendisi gibi ünlü bir oyuncu olan eski eşi İsmail Hacıoğlu Duygu Kaya Kumarki ile evlendi. Sade bir düğün ile dünya evine giren ikili magazin basınında da geniş yer buldu. İkilinin evliğinden sonra ise Vildan Atasever’in yaptığı bir Instagram paylaşımı gündem oldu. Ünlü oyuncu paylaşımında “Yürek sağırlaşmasın, körleşmesin, dermansız kalmasın ki; seni görsün, seni duysun. Yürekte yaşanmazsa, göz görüneni neylesin? Gönül hissetmezse, kulak duymuş neylesin? Kalp sevmedikçe, el dokunmuş neylesin!” ifadelerini kullanarak eski eşine Mevlana’nın sözleriyle gönderme yaptı. Paylaşımı takipçileri tarafından beğeni toplayan isim konu hakkında yöneltilen soruları ise cevaplamadı. Yapılan paylaşımla ilgili ünlü oyuncunun eski eşinden de her hangi bir karşılık gelmedi.

Bir önceki yazımız olan Facebook’un Lideri Hüseyin Sözlü Oldu başlıklı makalemizde Dijital reytingler, Hüseyin Sözlü ve Hüseyin Sözlü Facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Adriana Lima Bozkurt İşareti İle Sosyal Medyayı Salladı