Geçtiğimiz sezon tüm maçlarını başka takımların statlarında yapan Beşiktaş, bu sene ligin büyük bir bölümünü de yine başka statlarda yaptığı maçlarla geçirdi. Bu şekilde yaptığı maçlarla taraftar sayısında da ciddi bir kayıp yaşayan Beşiktaş, sonunda geçtiğimiz haftalarda da yeni stadının açılışını yapmıştı. Vodafone ve devlet desteğiyle açılan stadın görkemli açılışı ise tüm Beşiktaş taraftarının ilgi odağı olmuştu. Açıldıktan sonra hemen her karşılaşmada büyük oranda dolan stadın açılışına özel yeni kampanyalarda düzenlendi. Bu kampanyalardan birisini de stadın sponsoru olan Vodafone yaptı. Instagram üzerinden düzenlenen etkinlikte yeni bir selfie yarışması düzenlendi.

Vodafone yarışması
Vodafone arena

Minik kartallar adı altında düzenlenen etkinlikte minik Beşiktaş taraftarlarından selfie çekimlerini oluşturulan etiketle paylaşmaları istendi. En etkili mesajı ve en güzel selfie paylaşımını yapan 5 minik taraftar ise ödülün sahibi oldu. Dün oynanan Beşiktaş-Kayserispor maçına bilet kazanan minikler ve aileleri ayrıca başka bir sürprizle daha karşılaştı. Zira selfie yarışmasından en güzel paylaşımları yapan 5 minik taraftar maç öncesinde İstiklal Marşı sırasında sahaya çıkarılan minikler arasında da yer aldı. Büyük ilgi gösterilen Instagram etkinliğinin yenisi gelecek mi bilinmez ama şimdiden yeni stat ile ilgili birçok sosyal medya etkinliğinin yapılacağı haberleri yayılmaya başladı. Vodafone tarafından da yapılan açıklamada benzer ifadelere yer verildi. Yani her an yeni bir kampanya ile karşılaşmamız da mümkün.

Bir önceki yazımız olan İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak’ın Kızı Olduğu Instagram Paylaşımıyla Dile Getirdi başlıklı makalemizde Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses ve İbrahim Tatlıses Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.