Geçtiğimiz hafta oynanan Galatasaray Fenerbahçe derbisinin kazananı Fenerbahçe olmuştu. Bu zaferde en büyük pay ise Fenerbahçe’nin file bekçisi Volkan Demirel’in olmuştu. Net gol pozisyonlarına geçit vermeyen tecrübeli file bekçisi maç sonrası da bu konuda büyük beğeni kazanmış ve özellikle Fenerbahçe taraftarından büyük ilgi görmüştü. Bu şekilde başarılı bir hafta geçiren Volkan için bu hafta oynanan maç ise beklenen gibi olmadı.

Instagram futbolcular
Volkan Demirel

Zira Gençlerbirliği karşısında sahaya çıkan Fenerbahçe, 1-0 geriye düştüğü maçta 1-1 gibi beraberliği yakalamışken son dakikalarda beklenmedik bir hata yaptı. 87.dakikada kaleci Volkan’ın topa hatalı olarak çıkması ile birlikte bir anda top fileler ile buluştu. Maç sırasında yaşanan bu olay ise hem futbolcuların hem de Volkan Demirel’in bütün moralini bozdu. Şampiyonluk yarışında ağır bir darbe almış olan Fenerbahçe’ye maç sonunda ise taraftarlardan büyük eleştiri geldi. Söz konusu eleştirilerin tamamı ise başarılı kaleci Volkan Demirel üzerine geldi. Hem Instagram üzerinden hem de diğer sosyal medya platformlarından eleştiri yağmuruna tutulan Volkan ise henüz konu hakkında bir açıklama yapmadı. Bununla birlikte iyi oynadığı maçta destek verilmesi kötü oynadığı maçta ise çok ağır eleştiriler alması bazı taraftarları da rahatsız etti. Bu yönde çıkan sosyal medya tartışmalarında ise birçok taraftar başarılı kaleciye destek verdi.

Bir önceki yazımız olan Bilal Hancı’dan Mehmet Ekici’ye Beste başlıklı makalemizde Bilal Hancı, Bilal Hancı Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.