Sezon başından beri 4 yıldızı almak için kıyasıya bir şampiyonluk yarışı veren Fenerbahçe, son haftalarda yaşadığı puan kayıplarıyla beraber yarışın biraz gerisinde kalmaya başladı. Gelen tüm puan kayıplarından sonra ise takımın otoriter isimlerinden biri olan Volkan Demirel’in yaptığı açıklamalar gündem olmuştu. İnançlarının bitmediğini dile getiren açıklamalar yapan başarılı kaleci taraftarında beğenisini kazanmıştı. Tüm bunlarla beraber son dönemde sosyal medya kullanımına da önem vermeye başlayan Volkan Demirel’in minik kızıyla çektiği videoda Instagram’ın gündemine oturdu.

Volkan Demirel Instagram
Volkan Demirel kızının anonsuyla büyük beğeni topladı

Söz konusu paylaşım için kızına kendi adını anons ettiren ünlü futbolcu bu anları da videoya aldı. Resmi Instagram hesabından paylaştığı video sonrasında özellikle Fenerbahçe taraftarından büyük beğeni toplayan başarılı kalecinin paylaşımına birçok yorumda eklendi. Volkan Demirel’in “En büyük taraftar” notuyla beraber yaptığı paylaşım ise toplam 23 bin gibi bir beğeni rakamına ulaştı. Ünlü futbolcu bu paylaşım üzerinden gelen şampiyonluk sorularını ise yanıtsız bıraktı.

Bir önceki yazımız olan Kim Kardashian Yine Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Kim Kardashian, Kim Kardashian cesur pozlar ve Kim Kardashian Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Buse Terim Dava Sürecini Başlattı