İlk olarak “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adı verilen dizide canlandırdığı kötü karakter ile gündeme gelen ve bir anda Türkiye’de aranan oyunculardan biri haline gelen Wilma Elles, bu süreçten sonrada birçok yeni projede de yer alan ünlü oyuncu kısa süre içerisinde kendini kabullendirmeyi başardı. Ekranların sevilen oyuncularından biri olan Wilma Elles ülkemize o kadar alıştı ki geçtiğimiz günlerde Türk vatandaşı olduğunu da Instagram hesabından yeni kimliğini paylaşarak gösterdi. Ünlü oyuncu söz konusu paylaşımıyla da büyük oranda beğeni toplamış ve artık Instagram fenomenleri arasında da yer almaya başlamıştı.

Wilma Elles Instagram
Wilma Elles Instagram

Hemen her paylaşımında neşeli tavırları ile dikkat çeken ünlü isim son paylaşımında ise takipçilerini epey üzdü. Zira ünlü oyuncu son Instagram paylaşımında annesini kaybettiğini açıkladı. Bir süredir kanser tedavisi gören ve tedaviye cevap vermediği bilinen ünlü ismin annesi dün itibariyle ise hayatını kaybetti. Tüm müdahaleler yapılmasına karşın bir türlü sağlığına kavuşamayan annesinin ölüm haberini Instagram hesabından veren ünlü isim paylaşımında annesini fotoğrafını kullanarak “Sonsuz aşk” ifadelerine yer verdi. Oldukça üzüntülü olduğu anlaşılan Wilma Elles’in söz konusu paylaşımı sonrasında birçok takipçisi de başarılı oyuncuya mesajları ile destek oldu.

 

Bir önceki yazımız olan Kadirov Instagram Paylaşımı İle Yine Gündem Olmayı Başardı başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Kadirov ve Kadirov Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.