Galatasaray’ın en büyük transferlerinden biri olarak gösterilen Sneijder, uzun süredir sarı kırmızlı takımda sorumluluk alan futbolculardan biri olarak gösteriliyor. Her ne kadar takım son haftalarda ciddi bir düşüş yaşasa da ünlü futbolcuya duyulan ilginin azalmadığı da bir gerçek. Sadece futbol hayatı değil özel hayatı da ilgi odağı haline gelen Sneijder’in özel hayatında yaşanan gelişmelerde yakından takip ediliyor. Bu bağlamda yıldız futbolcunun henüz yeni dünyaya gelen bebeği Xess Xava’da hem taraftarların hem de yıldız futbolcunun takipçilerinin ilgi odağı haline geldi. Hemen her Instagram paylaşımında da bebeği ile ilgili bir detay paylaşan Sneijder gördüğü ilgiyi karşılıksız bırakmak istememiş olacak ki radikal bir karara da imza attı.

Sneijder'in bebeği
Xess Xava Instagram

Zira ünlü futbolcu artık bebeği için özel bir Instagram hesabı açtı. Xess Xava adı ile açılan Instagram hesabından sadece bebeğinin fotoğraflarını paylaşan başarılı futbolcu sosyal medyada da gündem oldu. Kısa bir süre içerisinde büyük ilgi gören hesaptan hemen her gün paylaşım yapacağını da açıklayan başarılı futbolcu şimdiden konuya ilişkin birçok mesaj almaya da başladı. Xess Xava babası gibi Instagram fenomenleri arasındaki yerini alır mı bilinmez ama sadece babasının ismi sayesinde bile ciddi bir takipçi kitlesine sahip olacağı kesin. İlk günden kazandığı takipçi sayısı da bu duruma kanıt olacak nitelikte.

 

Bir önceki yazımız olan Miley Cyrus Bu Kez Kedisiyle Gündeme Geldi başlıklı makalemizde Instagram Ünlüler, Miley Cyrus ve Miley Cyrus Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.