Rate this post

Daha önce çektiği komedi filmleri ve televizyon programlarıyla gündeme gelen başarılı oyuncu Yavuz Seçkin, kısa süre içerisinde başarısı sayesinde Türkiye’nin en ünlü komedyenlerinden biri olmayı başarmıştı. Ünlü oyuncu elde ettiği bu başarıyı yeni filmleriyle de devam ettirdi. En son “Oğlum Bak Git” adlı komedi filmi ile izleyenlerin karşısına geçen Yavuz Seçkin, gişe de istediğini alamasa da belli bir başarıyı yakalamayı başarmıştı. Tüm bunlarla beraber sosyal medya üzerinden yeni projelerinin haberlerini veren Yavuz Seçkin, geçtiğimiz günlerde bir film müjdesi daha verdi.

Instagram ünlüler
Yavuz Seçkin Instagram

Instagram hesabı üzerinden müjdeyi veren başarılı oyuncu hem filmde yer alan oyuncular ile sözleşme imzalarken hem de film hakkında bilgi verirken paylaşımlar yaptı. Söz konusu Instagram paylaşımlarında “Son hazırlıklarımızı yapıyoruz. Her şeyin en iyisi olması için büyük bir çaba sarf ediyoruz. En az bizim kadar siz de güleceksiniz. Bu kadar yıldızı bir araya getirmek hiç kolay değil. Çıktığımız bu yolda Allah bizleri utandırmasın.” İfadelerini kullanan ünlü isim böylece kısa süre sonra yeni filmi ile hayranlarının karşısına çıkacağını duyurmuş oldu. Filmin konusu ve geri kalan detaylarının ise yakın zamanda yine ünlü oyuncu tarafından açıklanması bekleniyor. Yavuz Seçkin bu filmi ile istediği başarıyı yakalar mı bilinmez ama söz konusu paylaşımdan sonra hayranlarının yeni filmi merakla beklediği mesajlara da yansıdı.

Bir önceki yazımız olan Gökhan Gönül Transfer İddialarına Instagram’dan Açıklık Getirdi başlıklı makalemizde Gökhan Gönül, Gökhan Gönül Instagram ve Gökhan Gönül Transfer hakkında bilgiler verilmektedir.