Son dönemde Instagram üzerinden yaptığı paylaşım sayılarını bir hayli artıran ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen son olarak nazardan korktuğu için bir süre paylaşımlarına ara verme kararı aldığını açıklamıştı. Fakat bu açıklamasının arkasında duramayan ünlü oyuncu birkaç gün içerisinde ardı ardına paylaşımlar yapmaya başlayınca Instagram’ın gündemine oturmayı başarmıştı. Ünlü isimde bunun üzerine profilini gizli konuma getirerek kendisine gelen tepkilerden kurtulmaya hedeflemiş olacak ki profilini gizli hale getirdi.

Instagram ünlüler
Yeliz Yeşilmen Instagram

Tam gündemden düştü derken ünlü isim bu kez ilginç bir paylaşım daha yaparak tekrar Instagram gündemine oturdu. Zira bu kez ünlü isim daha önce oğlu için adadığı adağı kestirirken çekilmiş görüntüleri paylaştı. Henüz 7 aylık çocuğunun yanında koyun kesilmesine izin veren ünlü oyuncu ise sosyal medyadan tepki topladı. Küçük çocuğun paylaşımlarda ağladığının da gözlenmesi tepki mesajlarının artmasına neden oldu. Gelen olumsuz yorumlara ve eleştirilere ise Yeliz Yeşilmen her hangi bir karşılık vermedi. Sadece paylaşımına “Oğlumun adına  Antakya’da geçen sene adadığım adağım çok şükür kabul oldu ve nasip oldu” ifadelerini ekleyen ünlü isim konu hakkında daha fazla detay vermekten ise kaçındı. Bunun yanında ünlü isim profilini gizli tutma kararına da değiştirmedi. Ünlü ismin bu kararı ne kadar süre daha devam ettireceği de merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Arda Turan’a Acun Ilıcalı’dan Büyük Jest başlıklı makalemizde Arda Turan, Arda Turan Instagram ve Arda Turan özel uçak hakkında bilgiler verilmektedir.