Hem Fenerbahçe maçında yaşanan olaylar hem de Balıkesirspor’un futbolcularının 1.lig maçında Karşıyakalı futbolcularla kavga etmesi artık bazı şeylerin değişmesine neden olmaya başladı. Zira ilk adım Balıkesirspor’dan geldi. Yönetim söz konusu kavgaya karışan sporculara ağır cezalar verdi. Hem para cezası hem de kadro dışı kalma cezalarının verildiği futbolcuların ise kariyeri de zora girdi. Zira bu isimlerden birisi de daha önce Galatasaray’da top koşturmuş olan Yiğit Gökoğlan oldu. Karşıyaka maçında sergilediği agresif tutum nedeniyle yönetimden hem para ceza hem de kadro dışı kalma cezası alan futbolcu bugün yaptığı Instagram paylaşımında takımına veda etti.

Instagram ünlüler
Yiğit Gökoğlan Instagram

Alınan bu kararın ardından takımdan ayrılacağına kesin gözüyle bakılan başarılı futbolcu Instagram paylaşımında da “Bütün taraftara,  Balıkesirspor yönetimine ve büyük  Balıkesirspor camiasına teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Bizden yana ufacık da olsa bir hakkımız geçmiş ise helal olsun” cümlelerine yer verdi. Veda paylaşımından sonra takımdan ayrılacağı kesinleşen futbolcunun bundan sonraki adresinin hangi takım olacağı ise merak konusu. Zira maç sırasında yaşanan kavga nedeniyle genç futbolcunun tüm takımlardan eleştiri aldığı da biliniyor. Bu konuda da henüz Yiğit Gökoğlan’dan da bir açıklama gelmedi. Ünlü futbolcu konuya ilişkin ilerleyen zamanlarda yeni bir paylaşım yapar mı merak konusu.

 

Bir önceki yazımız olan Tuğba Özay’ın Adadan Elenir Elenmez Yaptığı Paylaşım Sosyal Medyada Gündem Oldu başlıklı makalemizde Instagram Ünlüler, Tuğba Özay ve Tuğba Özay elendi hakkında bilgiler verilmektedir.