Bir dönem Galatasaray’ın en başarılı futbolcularından biri olan Necati Ateş takımda yaşadığı şampiyonluklar ve ilerleyen yaşının ardından sarı kırmızılı takımdan ayrılmıştı. Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra birçok süper lig takımında forma giymişti. Bu süreçte hayatını da Zeynep Ateş ile birleştiren başarılı futbolcu Necati Ateş evliliğiyle de gündeme gelmeyi başarmıştı. Bir süre evli kaldıktan sonra ise anlaşamadıkları gerekçesiyle çocukları olmasına rağmen ayrılma kararı alan çift bir kez daha basında yer almıştı. Birçok gazetede yer alan haberlere göre ikili boşanmış fakat Necati Ateş ilerde yeniden barışabilecekleri yönünden röportajlar vermişti.

Instagram ünlüler
Zeynep Ateş

Yaşanan bu gelişmelerden sonra herkes ikilinin barışacağını düşünürken Zeynep Ateş’in son yaptığı Instagram paylaşımı kafaları karıştırdı. Zira ünlü isim Beşiktaş’ın başkanı Fikret Orman ile epey samimi bir pozlarını Instagram hesabına yükledi. Paylaşımına her hangi bir yorum eklemeyen Zeynep Ateş takipçilerini de şok etti. Yeni bir aşk mı doğuyor sorularının yöneltilmesine rağmen Zeynep Ateş ise sessizliğini korudu. Konu hakkında ünlü ismin her hangi bir açıklama yapıp yapmayacağı da merak konusu oldu. Zira açıklama genele kadar söz konusu paylaşımın bir süre daha sosyal medyanın gündeminde olacağı kesin. Sadece yapılan yorum sayısından bile olayın ne kadar ses getirdiğini görmek mümkün.

Bir önceki yazımız olan Instagram’dan Android Kullanıcılarına İyi Haber başlıklı makalemizde Android, instagram ve Instagram android hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in Selfiesi Instagram’ı Salladı